Promocje PROMOCJA:
ZOBACZ AKTUALNE PROMOCJE
1
Brylant Gratis
   

YVON

/Marki
 

Już od 2005 roku marka YVON pomaga eleganckim kobietom uzupełnić własne modowe stylizacje o ciekawe dodatki i wyszukaną biżuterię. YVON to prawdziwa galeria stylu, gdzie łączą się ze sobą wyrafinowana forma, kunsztowne wykonanie i szlachetne materiały. Nasze autorskie kolekcje i linie projektowe tworzymy z myślą o kobietach, które pragną być trendy, ale jednocześnie chcą zachować własny indywidualny styl. To jest właśnie tajemnica prawdziwej elegancji wg YVON.

Inspiruje nas ruch i dynamika form. Od geometrycznego minimalizmu, przez inspiracje naturą, aż do barokowego nadmiaru, po którym przyjemnie jest powrócić znowu do ascetycznej elegancji. Z tak różnych tonów komponujemy harmonijne stylizacje. Z gry przeciwieństw powstają nieszablonowe połączenia, a ich ostateczny kształt pozostaje w rękach naszych klientek. Biżuteria YVON to znakomita baza dla stylu nowoczesnej indywidualistki – czy bardziej stonowanej , czy może nieco ekscentrycznej, to kwestia wyboru. Wybór biżuterii YVON to śmiałe powiedzenie innym – jestem twórcą, sama komponuję swój styl. A styl ma znaczenie i zawsze jest źródłem prawdziwej pewności siebie. Błysk tajemnicy zamknięty w naszych kryształach, kamieniach i formach, pozwala podkreślić kobiecy urok podczas eleganckich wyjść i formalnych sytuacji. Dzięki biżuterii YVON również te bardziej swobodne stylizacje trudno nazwać codziennymi, bo pozwalają zerwać z rutyną. Ta biżuteria poprawia humor, budzi kreatywność i przynosi uśmiech kobietom.

A wszystko to jest oparte na trzech prostych zasadach, na których opieramy filozofię marki YVON:

1. Design i trendy – bez tego nie ma prawdziwej mody. Twórcze wyrażanie własnej osobowości towarzyszy naszym designerom, ale także naszym klientkom. Nie każda z nas ma możliwość projektowania, ale każda z nas chciałby tworzyć. Krótkie serie i limitowane kolekcje, to gwarancja unikalności. Bądź trendy, zachowując indywidualny styl. Geometryczne i organiczne formy w dynamicznym tańcu przeciwieństw, a do tego perfekcyjne wykonanie i nieskazitelna jakość materiałów.

2. Różnorodność – wiele modeli na wiele okazji. Jesteśmy z Tobą przez cały czas, mamy propozycję na każdą część dnia i na każdy dzień tygodnia. Stwórz paletę dodatków dopasowaną do twoich nastrojów i emocji, aby wyrazić w pełni siebie. Wybieraj z bogatej kolekcji najnowszych modeli biżuterii, dobieraj i twórz własny styl w oparciu o tysiące elementów. Kontrast czy harmonia – wszystko zależy tylko od Ciebie. W każdym miesiącu tworzymy kilkadziesiąt nowych wzorów.

3. Zdrowie – wraz z naszymi klientkami poszukujemy czegoś więcej niż tylko elegancji. Szukamy harmonii ukrytej nie tylko w stylu, ale w całym życiu. Dlatego tak ważna jest dla nas natura, zdrowe piękne ciało i zbalansowany rozwój. Dbamy o to dobierając nasze kolekcje i materiały pod kątem ich wpływu na środowisko naturalne i zdrowie. Biżuteria YVON® powstaje z naturalnej skóry, ceramiki, muszli mięczaków niechronionych, macicy perłowej oraz kolorowego kryształowego szkła. Wykorzystujemy prozdrowotne właściwości miedzi, stosujemy wyłącznie antyalergiczne metale. Dobieramy partnerów biznesowych, którzy stosują te same standardy społecznej odpowiedzialności.

 
Kolekcja
 
 
informacje POLITYKA PRYWATNOŚCI
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.
ActivePage.pl