Promocje PROMOCJA:
ZOBACZ AKTUALNE PROMOCJE
1
Brylant Gratis
   

CALVIN KLEIN

/Marki
 

W 1968 roku Calvin Klein otworzył własną firmę, która początkowo zajmowała się sprzedażą płaszczy i sukienek damskich. Inspiracją dla jego projektów był nowoczesny i oryginalny styl młodzieży w Nowym Jorku. Marka Calvin Klein odnosiła sukcesy głównie dzięki nowatorstwu i przełamywaniu obowiązujących ówcześnie norm obyczajowych.

Historia zegarków od Calvina Kleina, a zaraz po nich biżuterii, rozpoczyna się w 1997 roku, kiedy firma połączyła talent swoich projektantów z potencjałem Swatch Group – lidera szwajcarskiego przemysłu zegarmistrzowskiego. Narodził się wówczas pomysł na stworzenie nowego typu zegarka – designer watch – który pełniłby rolę modnego dodatku odzieżowego na równi z biżuterią.

Calvin Klein to obecnie globalna marką lifestylową, będącą przykładem odważnych, nowoczesnych pomysłów i uwodzicielskiej, zwykle minimalistycznej estetyki.

 
Kolekcja
 
 
informacje POLITYKA PRYWATNOŚCI
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.
ActivePage.pl